Duben 2017

moje bílá deka

28. dubna 2017 v 22:23
spí vedle mě nahá a mně už dochází trpělivost. odmítám se ovládat a jednou rukou ji pomalinku zajíždim mezi nohy. je mírně vlhká a po chvíli co ji dole hladim, se začne pomalinku kroutit a tiše vzdychat. Cítim jak se pomalu probouzí a instinktivně roztahuje nohy od sebe. dál ji hladim ukazováčkem podél celé té vlhké krásy a líbám ji kozy. zakňučí a pomalu se prohne. jsem z ni uplně sick a moje jemné hlazení na klitu se pomalu mění v zběsilý závod ukazováčku a prostředníčku. otevře svoje smaragdy a chvíli na mě zmateně kouká. usměju se na ni svym šibalskym úchylnym úsměvem a chytim ji za bradu. zírá mi do očí s pootevřenou pusou a já do ni vrazim dva prsty. zasténá. mokrý prsty vytáhnu a pohladim ji rty. olízne mi je a začne mě líbat. vrhám se na ni, dělám ji pravačkou a přitom ji líbám po celym těle. už je pěkně nadržená a chytá mě za copek. sesunu se na svý posteli níž a chytím ji stehna,přičemž ona mě drží za vlasy a hlavu mi posune přesně tam kam potřebuje. lížu ji a dívám se přitom na ni. dívám se ji do očí a ona si kouše ret. krásně vzdychá a já teď věnuju svůj pohled tý její píče. dívám se na ni pěkně zblízka a pomalu přidám třetí prst. jdu do ní hloub a ona začíná vzdychat víc. je to pěkný,krásko? jdu zpátky nahoru k ní a líbám ji. jsem v ní skoro celou rukou a ona se mi krásně udělá. je udýchaná a já ji hladim po těle ať je celá mokrá od svý šťávy. seš tak pěkná. najednou si všímá, že jsem vlastně taky nahá a začne mi hladit zadek. jsem z ní úplně mokrá a ona mě v okamžiku má na čtyřech a pleská mě přes prdel. položí si mě na bok a mám nohy u sebe. hrozně ji chci v sobě
-"šukej mě." poprosím a ona je ve vteřině ve mě. jsem dost nahlas a ona je ve mě celou pěstí. je to hrozně těsný a já vidim jenom její potetovanou ruku jak mizí v mý kundě. stříkám. vyndá ze mě celou ruku mokrou a potře mi tím zadek. vypadám jako ta naolejovaná pitka z porna. zadýchaně vydechnu. ležíme nahý a zpocený. čichám její kůži a zamiluju se znovu a znovu. jsme tam jen my. my a moje bílá deka.

Její smaragdový pohled

4. dubna 2017 v 20:32
Co to vlastně znamená, "Miluju tě"? Zamyslel se snad někdo hlouběji nad tím, co všechno říká člověku vedle něj těmihle dvoumi větami? Vážili by si lidé svých partnerů víc, kdyby jsme místo "miluju tě" říkali, co já vím, "Cítím,jak se mi prodlužuje život,když vidím tvou radost." ? Občas se jen tak zastavím, když držím svou dívku za ruku a přemýšlím, na co zrovna myslí. Ona je taky osoba a vnímá plno věcí a vidí vedle sebe mě a celý ten náš společný život vlastně půlka toho jejího. Je to hrozně pěkné, jak spolu žijeme. Sleduju ji, jak dospěla a jak se celé její žití ubírá jiným (lepším) směrem. Sleduju ji když projde kolem postele aby se převlékla do věcí na spaní. Trapně se otočí zády když je nahá a myslí si, že nevím že chce, abych se dívala. Ovšem že se nevěnuju práci na počítači a svůj oříškový pohled věnuju celému jejímu tělu. Mám nutkání vstát, chytit ji za boky a zlíbat ji šíji, poté ji otočit a posadit na svůj stůl. Zůstávám však klidně sedět a počkám, až docupitá zpátky do postele. Celou její cestu o pěti krůčcích ji upřeně pozoruju a nereaguji na její "co tak koukáš". Když už se posadí, pohled stále neodlepím a letmo se na ni usměju. Člověk by čekal, že se na mě za pár chvil vrhne, začne mě divoce líbat všude po těle, zbaví mě nepotřebného oblečení a postará se večerní program. Ale tentokrát ne, tentokrát je divně klidná a jenom se na mě divá. Dívá se na mě a usmívá se. Já tu holku miluju. Nepřekonatelně a nereálně ji miluju.