Červen 2018

Staryy, cos to udělal?

24. června 2018 v 20:55
-"já mám strach kámo." Řekl a podíval se na mě s vážným obličejem. Na to jsme se oba rozesmáli.
-"Nemáš čeho. Budeš u mě doma a _____ na tebe dá pozor." Ujistila jsem ho a při tom se usmála na svou holku.
-"To si piš že si tě pohlídám. Vás oba." Řekla a vystoupili jsme z busu.
Mám ráda když můžu rovnou zazvonit a jít si pro materiál bez žádných vypisování a domlouvání si srazíku. Vyřídila jsem to během pár minut a už sedíme u mě na gauči. Je dost horko. _____ se pořád nejistě usmívá. Musím se zasmát. Dávam mu půlku sáčku a podávám mu pití.
-"Fuj to je hořký" Křiví ksicht a rychle pije džus.
Se smíchem si s mou dívkou dáváme taky. Chvíli jen sedíme a utápíme se v hudbě. Z rozplývaní se mě vytrhne ______.
-" Kámo mě je fest horko co mám dělat?" Vyskočí z pohodlně vypadajícího sedu a vykloní se z otevřeného okna.
-"Dávej pozor vole." Řeknu se smíchem a podám mu pití. Je super pozorovat prvotní reakce na fet.
Začínám se cítit jako král světa a jdu se projít po bytě. Procházím se sem a tam a potkám svou dívku. Nemusím se na nic ptát, vidím její oči a je mi vše jasné. Má se skvěle. Nevím jak ani proč,ale nějak jsme se skrz vedlejší dimenzi přeteleportovali na balkon. Povídám si s _____ , ani nevím o čem. Ale je vtipná, protože se směju. Cítím se super. Cítím souznění se vším okolo mě. Držíme se všichni tři za ruce a tvoříme náš vlastní nový vesmír. Sledujeme hvězdy.
_____ je hrozné horko a potí se mu ruce. Mám ruku uplně mokrou a směju se tomu jak pomanutá. Najednou zase ležíme a asi i spím. Nevím. Je druhý den a já čekám. Tentokrát mám srazík. Přijde cizí kluk a říká že *to jsem já*. Nereaguji a říkám že čekám na ségru.
-" Hej, to jsem já. Její kluk." Říká a dává si kapuci.
Ve tmě nejde poznat, jakto že je zase deset večer? Jdeme se projít a mezitím spácháme obchod. Pach perníku nelze přehlédnout a já si říkám že to bude zase zásah do mého těla. Směju se nahlas mým myšlenkám.
-"Čemu se směješ?" Zeptal se.
Neodpovím a místo toho se ptám, jak se sem dostal.
-"kámo mhdéčkem. Přes celé město vole"
-" Dík kámo. Tak čau." Řeknu a nechápu proč používáme *kámo*. Plácnem si gangsterský pozdravík a jdeme každý svou cestou. Odemykám svůj byt a moje holka tam není. Je se Sue. (Můžete znát z předchozích článků,proto uvádím jméno.)
Vcházím do pokoje a je tam _____. Jeho včejerší zážitek ho nakopl k dnešnímu levelu up.
-" spal jsi?" zeptám se i když vím,že ne.
-" nevím." řekl a lehl si s rukama za hlavou. Je hrozné horko. Lehám si taky a volá mi moje holka.
-" Bude tady za pár minut." řeknu a začnu tančit na písničku která zrovna hrála. Konečně přišla.
Sekám to na tři části a pozoruju mou společnost.
_____ na to kouká jak kdyby to viděl poprvý.
"Kámo tohle vidim poprvé." říká se smíchem.
Aha.
_____ se usmívá a chválí velikost čar. Tak akorát. Do jedný i do druhý. Těší se?
-"těšíš se?" zeptám se jí.
-"Jasně." řekne a dá si jako první. Podívám se na _____ a pohledem pokynu že je na řadě.
-"Já nevím jak na to hej" řekne a já se zase musím smát.
Ukážu mu jak na to a on mě nadšeně napodobí. Stačí pár chvil a perník nás narozdíl od extáze donutil jít honem ven. Šli jsme na nákup do kilometr vzdáleného obchodu a smáli jsme se snad všemu.
------------------------------------------
Je osm ráno. Jsme sjetý jak gumy a strašně moc si povídáme. Urputně řešíme témata a necítíme ani kapku únavy. Můj oblíbený dealer mě zklamal a řekl, že pro materiál musím až mimo město do prdele světa.
Sehnali jsme si odvoz autem. Je 11 dopoledne a my pořád nebyli unavení. Potili jsme se jak hovada a v autě na zadním sedadle mi začlo být dost hrozně. Vyzvedla jsem potřebné a jedeme zase zpátky. Nevím,zda to bylo těma drogama,nebo dvouma dnama beze spánku,ale dostala jsem u mě obvyklou spánkovou paralýzu, jenže já nespala! Prostě jsem seděla, blití už se dralo ven ale moje tělo bylo úplně ochrnuté, ruce jsem měla zkroucené a nemohla jsem se vůbec pohnout, řidič už zastavil ať mu nepobliju auto ale já nemohla vstát, nemohla jsem ani mluvit. _____ a _____ mě vytáhli z auta. Bliju. Byla to hrůza. Pomalu se mi vrátil cit do končetin ale celé tělo se mi třáslo. _____ mě držel v objetí a _____ jde koupit pití. Stojíme u benzínky a před náma stojí dva fízlové. Čumí na mě a vidí jak se klepu. Rychle opouštíme místo. Po cestě domů oba moje společníky ujišťuji že už žádné drogy nechci. Haha.
Je devět večer a je u mě Sue se svou kamarádkou _____. Podávám extázi všem v místnosti. Samozřejmě zadarmo. Jsem hold dobrej parťák. Povídám si se Sue. Dlouho. Vidíme se poprvé asi po 3 měsicích. Po hádkách.
Objímáme se a drogy ve mě už se jen zdraví navzájem. Všichni jsou sjetý a já už mám asi dost. Konec
Ráno jdu se Sue a _____ do obchodu. Vařím oběd jako správná hostitelka. Nakonec všichni odejdou. Sue i _____. Později odešel i _____. Snad se po třech dnech vyspí. Zůstaly jsme samy s mou láskou. Přecevzetí že už drogy do svého těla už nevpravím mi vydrželo asi dva týdny. Ale o tom zas jindy.